به نام خدا و براي خدا 


اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام


حسن روحاني در پاسخ به بيانيه مهم رهبري نوشته است:


«وظيفه خود مي‌داند نسبت به اجراي توصيه‌هاي راهبردي حضرت مستطاب‌عالي اقدام نمايد؛ به همين منظور شوراهاي عالي کشور و هيات دولت را موظف مي‌کنم تا سياست‌ها و برنامه‌هاي اجرايي مناسب براي تحقق منويات آن‌حضرت را در اولويت کار خود قراردهند.»ت


رهبرمعظم انقلاب در بخشي از "بيانيه گام دوم" خود، خطاب به حکومتها فرموده‌اند:


«اوّلاً خود بايد منش و رفتار اخلاقي و معنوي داشته باشند، و ثانياً زمينه‌ را براي رواج آن در جامعه فراهم کنند و به نهادهاي اجتماعي در اين باره ميدان دهند و کمک برسانند؛ با کانونهاي ضدّ معنويّت و اخلاق، به‌شيوه‌ي معقول بستيزند و خلاصه اجازه ندهند که جهنّمي‌ها مردم را با زور و فريب، جهنّمي کنند.»


اگر حسن روحاني راست مي‌گويد؛ آيا به نهادهاي اجتماعي انقلابي ميدان مي‌دهد، تا جهنمي‌ها مردم را با زور و فريب، جهنمي نکنند؟!


بعيد است کسي که از مسير جهنم تلگرام و با سخنان شيطاني، مردم را فريفته و با رأيشان بر کرسي رياست جمهوري تکيه زده، اجازه فعاليت به نهادهاي انقلابي، براي مقابله با کانونهاي ضدمعنويت و جهنمي‌ها فراهم نمايد. يحتمل، خودشان در رأس کانونهاي شيطاني و جهنمي‌ها هستند. چون قبلا گفته؛ "ما مسئول بهشت و جهنم رفتن مردم نيستيم"!


والسلام


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Adam Cynthia Tracy Karla Curtis دانلود آهنگ جديد ايراني شاد دانلود آهنگ جديد ايراني Jon سايت رسمي رسيور اسپارک اچ دي Tom