به نام خدا و براي خدا 


اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام


بر اساس آموزه هاي قرآني، امروز در کشور ايران 3 جريان حـــزب‌الله(انقلابي) مـنـافق(ليبرال و غيرانقلابي) و حــزب‌الشيطان(ضدانقلابي) با اهدافي از پيش تعيين شده فعاليت مي کنند.


اهداف جريان حزب‌الله يا انقلابي، اسلام، انقلاب، خط امام و رهبري است.ن اهداف جريان منافق يا غيرانقلابي و ليبرال، قدرت‌پرستي، بيگانه پرستي و اشرافي گري از طريق تصاحب اموال نامشروع است. اهداف جريان حزب‌الشيطان يا ضدانقلابي با آمريکا و رژيم صهيونيستي، تغيير نظام اسلامي و براندازي است.


بعد از رحلت حضرت روح الله دو جريان غير انقلابي و ضدانقلابي با هم افزايي دشمنان خارجي انقلاب اسلامي، جهت به حاشيه راندن و فراموشي اهداف بلند اسلام، انقلاب و راه امام، فعال شده و به برخي از مراکز تصميم‌گير و تصميم‌ساز نظام اسلامي نفوذ کردند و لذا در تلاشي مذبوحانه بدنبال تغييرات اساسي در مباني اسلامي و انقلاب اسلامي هستند.


اين روزها فجر فاطمي چهل و يکمين سال انقلاب را تجربه مي‌کنيم و در 22 بهمن، آغاز 41 سالگي انقلاب اسلامي را جشن خواهيم گرفت، اما آنچه در آغاز دهه پنچم انقلاب اسلامي اهميت دارد، تحقق و انسجام "يـــــاران انــقــلاب"(جريان سازي انقلابي) است.


ارزيابي عملکرد دو جريان غير انقلابي و ضدانقلابي،(ليبرال و اپوزيسيون) خبر از فتنه سال 98 مي‌دهد و لذا اهداف "يــــاران انــقــلاب" (جريان انقلابي)، در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامي، بصيرت افزايي در مردم، تقابل با فتنه، افشاء چهره مسببان بحران اقتصادي، سياسي و اجتماعي و هموار کردن مسير تحقق دولت اسلامي در انتخابات مجلس سال 98 است.


والسلام   


 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: جريان ,اسلامي ,انقلاب ,اهداف ,انقلابي ,آغاز ,انقلاب اسلامي ,اهداف جريان ,انــقــلاب جريان ,انقلاب اسلامي، ,نظام اسلامي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ميکروفون Sam Eldridge Levi تعمير يخچال،فريزر بازسازي و دکوراسيون داخلي Tia Susan Matthew Stephanie