به نام خدا و براي خدا 


اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام


آيا حسن روحاني با ترامپ و سه کشور اروپايي آلمان، فرانسه و انگليس، در "آزمايش ملت ايران" و "سرعت بيشتر براي تصويب لوايح 4 گانه" اهداف مشترک، بر اساس منافع غرب و رژيم صهيونيستي دارند!


1-حسن روحاني گفت: «اميدواريم براي تصويب لوايح 4 گانه اقدامات با سرعت بيشتري انجام شود، تا توطئه آمريکا در موضوع مالي و بانکي را خنثي کنيم.»ن


طرف هنوز در دادگاه مردمي بخاطر برجام، محاکمه نشده و به سزاي اعمال ننگينش نرسيده، اما با وقاحت و پررويي! بدنبال تصويب لوايح 4 گانه‌ي(FATF) است!


بايد مواظب ابوموسي اشعري زمان بود, زيرا او حاضر به امضاء قراردادهاي ننگين‌تر از ترکمنچاي، رويترز و جدايي بحرين از ايران مي‌باشد!


2-حسن روحاني: «امروز روز آزمايش دولت نيست. روز آزمايش همه‌ي ملت است.»


روحاني آمريکا را کدخدا دانست! برجام را با اجازه کدخدا پذيرفت! آنگاه با ي، تاسيسأت هسته‌اي را بدون عمل به دستورات رهبري منهدم کرد! حالا منافقانه مي‌گويد "روز آزمايش ملت است."


ليبرالها در نزد استادان غربي خود آموخته‌اند؛ هرگاه خيانت‌شان در برجام ثابت شد! باز هم، آن را حسنه جاريه به ملت معرفي کنند!


دولت در پشت پرده آزمايش ملت، مزورانه سفره مردم را کوچک کرده! زيرا دستور کدخدا(آمريکا) براي ايجاد فتنه 98 گرسنه نگه داشتن مردم و کاستن از ارزش پول ملي است! لذا تجويز رئيس دولت براي آزمايش ملت، ناشتا بودن آنها است!


والسلام


 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: آزمايش ,لوايح ,تصويب ,کدخدا ,دولت ,آمريکا ,تصويب لوايح ,آزمايش ملت، ,براي تصويب ,براي تصويب لوايح
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kim Diana باراني Douglas Brenda مرکز پوست و زيبايي باران bestexperience جت پرينتر Jenny Danielle